ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Bag 14997215
nr 1499 7215
Bag
Keepall, Louis Vuitton. Längd: 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:19:26
1.000 kr
1.700 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)